Виховна діяльність

Виховна робота займає провідне місце серед всіх інших не менш важливих напрямів роботи колективу КЗ «Олександрійський медичний фаховий коледж»

Головною метою викладачів коледжу є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готової до конкурентного вибору свого місця в житті.
Виховний процес в коледжі органічно переплітається з навчанням студентів, опануванням основами наук, багатством національної і світової культури.
Успіх виховного процесу залежить від стосунків між викладачем та студентом, які повинні будуватися на основі співдружності, співробітництва і ділового партнерства. Викладач має глибоко розуміти природу студентів, їх індивідуальні риси і можливості, поважати особистість молодої людини, турбуватися про її гармонійний розвиток.

Основні принципи виховної роботи

В основу діяльності КЗ «Олександрійський медичний фаховий коледж» з виховання студентів покладені нормативні документи, що стосуються студентського життя та виховної роботи, а саме: Загальна декларація прав людини, Конституція України, Указ Президента України «Про основні напрями реформування вищої освіти України», Закон України «Про вищу освіту», Концепція національно-патріотичного виховання молоді та інші директивні документи.

Основними формами виховної роботи зі студентами коледжу є:

  • виховання під час навчальних занять та виховних заходів;
  • позаурочна та індивідуальна робота;
  • заняття в спортивних секціях, творчих колективах, клубах за інтересами;
  • участь у підготовці та проведенні конкурсів, свят, тематичних вечорів;
  • участь в роботі студентського самоврядування;
  • виховна робота в гуртожитку

Виховання студентської молоді здійснюється за такими напрямами:

  • національно-патріотичне виховання;
  • адаптація студентів нового набору;
  • інтелектуально-духовне виховання;
  • превентивне та правове виховання;
  • морально-етичне виховання;
  • екологічне виховання;
  • художньо-естетичне виховання;
  • трудове виховання;
  • сімейно-родинне виховання;
  • профорієнтаційне виховання;
  • фізично-оздоровче виховання

ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ МАТЕРІАЛИ

ЯК НЕ ВТРАТИТИ ЧАС? ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ
Щороку 24 березня відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування від туберкульозу. Туберкульоз залишається одним із найбільш смертоносних інфекційних вбивць у світі. Для підвищення рівня обізнаності населення щодо глобальної епідемії туберкульозу, профілактики та лікування цієї хвороби Товариство Червоного Хреста та студенти 111 групи Возіян О.О, Гонтар Н.С. 112 групи Бондарець Д.Г.,Камінська А.С. провели вуличну акцію, роздавали інформаційні листівки та власними руками зроблені ромашки, як символ боротьби з туберкульозом.

Профорієнтаційна робота

Omnium profecto artium Medici - na nobilissima est ( Hippocrates) Студенти 142,441 груп ( Лисенко П., Грозав А., Аносов А.) долучилися до проведення профорієнтаційної роботи КЗ «Олександрійський медичний фаховий коледж» та відвідали такі навчальні заклади: КЗ ЗСО ліцей "Перспектива", Ліцей імені Тараса Шевченка Знам'янської міської ради, Ліцей "Свобода" Знам'янської міської ради" Їхньою метою було ознайомлення абітурієнтів з історією коледжу, спеціальностями, які можна здобути в нашому навчальному закладі. ЧЕКАЄМО У СТІНАХ НАШОЇ ALMA MATER
В сучасному світі, де на нас щодня чиниться безліч спокус, шкідливі звички стають серйозною проблемою, яка може негативно вплинути на наше здоров'я, навчання та майбутнє. Вихователь гуртожитку Жарій Л.С., студенти 112 групи Кабар.С., Кумпан Д. провели в гуртожитку профілактичну бесіду на тему: «Шкідливі звички та їх негативний вплив на наше здоров’я». Мета бесіди: ознайомити студентів із поняттям про шкідливі звички, виробити негативне ставлення до негативних звичок, які порушують здоров'я - паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків тощо; виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров'я. Зробивши правильний вибір, ви зможете зберегти своє здоров'я, покращити самопочуття та досягти успіху в житті! Здоров'я – це найцінніше, що у нас є. Бережіть його!

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День українського добровольця – це і нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі. 20 березня 2025 року у КЗ «Олександрійський медичний фаховий коледж» пройшов патріотичний реквієм-спогад «Воїни світла-воїни добра» якій провела керівник гуртка Ціціма О.І. В заході приймали участь студенти: Камінська Анна, Колєснік Анастасія, Тарасова Діана, Шевченко Катерина, Кумпан Данило, Тимченко Максіміліан, Буц Анна, Кравченко Ольга.

У РІДНІМ СЛОВІ - РІДНІ БЕРЕГИ

21 лютого Міжнародний день рідної мови і такий меседж обʼєднав студентів 112 і 132 групи на інформаційній годині. Третьокурсники мотивували, переконували вчити, знати і зберігати рідну мову. А першокурсники вражали, розважали і зачаровували рідною і соловʼїною. Нас обʼєднує мова! З Міжнародним днем рідної мови!

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні". Із метою вшанування пам'яті Героїв у 131,132,133 групах, кураторами Маренченко К.А, Рижук Л.Ф, Бачинським В. М. проведені години спілкування під гаслом "Герої першої перемоги у битві, що триває "

20 лютого День Героїв Небесної Сотні. Відео «Герої не вмирають», покликане увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

«Слідами історії: Соборна і Незалежна»

Слідами історії: Соборна і Незалежна. У 132 групи КЗ «Олександрійський медичний фаховий коледж» куратором Рижук Л.Ф.проведено до Дня Соборності України інтерактивну гру « Слідами історії: Соборна і Незалежна». Через цікаві запитання і завдання здобувачі і здобувачки освіти змогли не лише ознайомитися з цікавими фактами про Україну , а й поглибити і перевірити знання про важливі історичні події, усвідомити велич української нації, важливість обʼєднання всіх , хто живе в Україні, поновити свої знання про історію вивчення Дня Соборності України. Меседж виховної години- зберегти і зміцнити рідну Україну, соборну, незалежну і вільну.

Річниця бою під Крутами

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України. В коледжі пройшли заходи до Дня Героїв Крут. Куратор 121 групи Барилюк О.В.провела виховну годину 'День пам'яті Героїв Крут ", куратор 122 групи Тємніков В.М. провів бесіду "Пам’ятаємо Героїв Крут ", куратор 431 групи Фісан Л.М. провела годину спілкування "Бій за майбутнє ", куратор 131 групи Маренченко К.А. презентувала презентацію "Герої Крут ".Всі заходи пройшли в онлайн форматі.

ЗАПОБІГАННЯ ТЕРОРИСТИЧНИЙ ДІЯЛЬНОСТІ

           Управління Служби безпеки України інформує про те, що з початком повномасштабного вторгнення та збройної агресії рф проти України,  фіксується зростання кількості завідомо неправдивих повідомлень терористичного характеру на території України, що свідчить про негативну тенденцію до втягування спецслужбами рф неповнолітніх осіб та молоді до протиправної діяльності терористичного характеру, зокрема неповнолітніх осіб шляхом їх дистанційного (через мережу Інтернет) залучення на матеріальній основі через,  комунікації месенджеру «Телеграм» або інші інтернет ресурси.

        Відповідно до зафіксованих випадків, неповнолітні задіються для виконання окремих завдань, які в сукупності призводять до вчинення терористичного або диверсійного акту. Завданнями для неповнолітніх може бути: купівля цвяхів гайок тощо.

      Розповсюдження анонімних матеріалів про замінювання об’єктів критичної інфраструктури, місць масового скупчення людей, закладів освіти, підпалів автотранспортних засобів Збройних Сил України, об’єктів, що забезпечують функціонування залізничного транспорту тощо.

    З метою протидії терористичним проявам, своєчасного виявлення ознак підготовки та спроб вчинення терористичних актів відповідно до Закону України “Про боротьбу з тероризмом” та Концепції боротьби з тероризмом рекомендуємо ознайомитися з профілактично-інформаційною пам’яткою.

ПАМ`ЯТКА ЩОДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ДИВЕРСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ.

       У зв’язку із диверсійною діяльністю країни-агресора та використання у своїх протиправних цілях неповнолітніх , вважаємо за необхідне довести до відома учасників освітнього процесу про відповідальність за вчинення дій, які будуть розцінені, як допомога ворогу та спроба підірвати цілісність та суверенітет України.

До таких дій відноситься:

  • Вчинення з метою ослаблення держави вибухів,

підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей,

заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю,

на зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення.

Ті самі діяння, вчинені в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, - караються позбавленням волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацію майна (ст.113 Кримінального кодексу України).

              Вибух – це процес вивільнення великої кількості енергії в обмежено­му об’ємі за короткий проміжок часу внаслідок миттєвого хімічного роз­кладання відповідних хімічних речовин або їх сумішей і створення дуже нагрітих газів.

            Підпал – це свідоме спричинення пожежі через застосування джерела вогню до певних об’єктів. Масове знищення людей – це позбавлення життя багатьох людей (конкретна їх кількість визначається зважаючи на обставини справи). Це може бути як декілька тисяч осіб, скупчених у одному місці під час, наприклад, демонстрації, так і декілька десятків осіб, які перебувають, приміром, у будинку посольства, в міському транспорті, дитячому садку, лікарні, відділенні міліції, іншому громадському місці.

до дванадцяти років (ст.114-2 Кримінального кодексу України).

  • Терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків (якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення та ін., а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою) - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої. Якщо в результаті таких дій загинула людина - караються позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна або без такої. Покарання наступає також за примушування/втягнення у вчинення терористичного акту, публічні заклики до вчинення, створення терористичної групи чи терористичної організації, сприяння вчиненню терористичного акту, проходження навчання тероризму, фінансування тероризму, перетинання державного кордону України з терористичною метою (ст. 258 Кримінального кодексу України).
  • Умисне пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів, споруд на них, рухомого складу або суден, засобів зв'язку чи сигналізації, а також інші дії, спрямовані на приведення зазначених предметів у непридатний для експлуатації стан, якщо це спричинило чи могло спричинити аварію поїзда, судна або порушило нормальну роботу транспорту, або створило небезпеку для життя людей чи настання інших тяжких наслідків - караються штрафом від п'ятдесяти до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк, або позбавленням волі на строк до трьох років. Якщо зазначені дії спричинили потерпілому середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження або завдали великої матеріальної шкоди - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. Якщо ці дії спричинили смерть - караються позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Також необхідно зазначити, що у разі отримання інформації щодо осіб, які можуть виношувати наміри вчинення терористичних й диверсійних актів, проявляють зацікавленість до стану захищеності зазначеної категорії об’єктів, необхідно терміново інформувати органи.

Відповідно до ч.2 ст. 22 Кримінального кодексу України «Особа, що вчинила кримінальні правопорушення у віці від 14 до 16 років підлягають кримінальній відповідальності за диверсію (ст.113), терористичний акт (ст.258)

День української хустки: символ краси, традицій та єдності

День української хустки: символ краси, традицій та єдності. 7 грудня ми відзначаємо свято, що вшановує один із найголовніших символів нашої культури — хустку. Вона є оберегом, ознакою жіночої мудрості, краси й приналежності до рідної землі. Хустка — це не просто аксесуар, а цілий всесвіт, переплетений кольорами, орнаментами та історіями поколінь.

За ініціативи студентського самоврядування були зібрані подарункові набори, які отримали наші захисники

Збройні Сили України - це не просто армія. Це серце країни, ії надія та броня. Щодня наші воїни демонструють надлюдську відвагу, стоячи на варті свободи та незалежності. У цей особливий день студенти коледжу об'єдналися, щоб подякувати воїнам. За ініціативи студентського самоврядування були зібрані подарункові набори, які отримали наші захисники. Любі наші, дорогі й сильні захисники, ми щиро дякуємо за можливість зустріти ще один ранок, за можливість жити в вільній країни і бути тими, ким ми є!

Інформаційно-просвітницька година: «Тютюнопаління – «модна» епідемія XXI століття»

          Чому важливо говорити про тютюн. Звичка куріння виникла ще з 2000 року до нашої ери, коли американські індіанці вдихали дим, що виникав під час розпалювання листків рослини Nicotiana tabacum. 12 жовтня 1492 року іспанська флотилія, яку очолював Христофор Колумб, припливла до невідомого острова. Коли члени екіпажу висадилися на суходіл, їх зустріли місцеві мешканці, які випускали з рота дим, після того як втягували його з рулонів скрученого тютюнового листя. Ці рулони іспанці називали «сигаро». Коли експедиція повернулась додому, то серед багатьох дивовижних подарунків було і листя тютюну. Спочатку цій рослині приписували дивовижні цілющі властивості. Звичка  куріння стала поширюватися Європейським та Азійським континентами, періодично збільшуючись під час війн та стресових ситуацій. У 2019 році в США кількість передчасних смертей від вживання тютюну перевищила число працівників, зайнятих в тютюновій промисловості у відношенні 4:1. Існували міфи про користь паління, які широко були поширені в першій половині 20 століття і які пропагували  тютюнові компанії до появи ґрунтовних медичних досліджень. Ряд таких міфів  існує і досі, попри наявність кричущих медичних фактів про шкідливі наслідки тютюнопаління. Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває 1,2 мільйона людей у світі та близько 13000 українців, які не є курцями та помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом.

За даними ВООЗ та МОЗ України дослідження показує: якщо молодь віком 12-17 років віку палить, то ймовірність вживання ними героїну у 12 разів, а кокаїну у 51 раз вища, ніж у тих, хто не палить. НІЗ (неінфекційні захворювання) – це захворювання, які не передаються від  людини до людини. Їх виникнення і розвиток не пов’язані із вірусами чи бактеріями, натомість залежить від впливу низки факторів ризику: поведінкових, спадкових, метаболічних, екологічних факторів та стану довкілля. Вплив вживання тютюну та нікотину є одним із ключових факторів ризику виникнення неінфекційних захворювань.

Куріння та пероральне вживання тютюну є «єдиним найважливішим ризиком для здоров’я людини в розвинених країнах, якому можна запобігти, і важливою причиною передчасної смерті в усьому світі».

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну

Історичний урок "Забуттю не підлягає"

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів. В цьому році це припадає на 23 листопада.

З нагоди відзначення пам’ятної дати для українського народу, в гуртожитку коледжу проведено історичний урок "Забуттю не підлягає". Відбулася імпреза-реквієм вшанування пам’яті безневинно померлих в голодомор «Запалюємо пам’яті свічу». Студенти переглянули відео-спогади, архівні матеріали того часу.

Захід присвячений Міжнародному дню студента

Студенти Комунального закладу "Олександрійський медичний фаховий коледж "в гуртожитку з вихователем Л.Жарій провели захід присвячений Міжнародному дню студента. Учасники свята
привітали студентів політехнічного коледжу та студентів аграрного ліцею. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

ДОВГА ДОБА УКРАЇНИ

Ці 1000 днів- саме той час, коли кожен українець, незалежно від свого віку, професії чи місця проживання, став невід'ємною частиною боротьби за незалежність та гідність. Зі студентами 131 групи Комунального закладу"Олександрійський медичний фаховий коледж "відбувся перегляд документального фільму режисера Алана Бадоєва "Довга доба". Здобувачі освіти 123 групи навіть в укритті використовувають час на перегляд фільму. Фільм - це історії тих,кому вдалося вижити під час воєнних дій, так і людей, які загинули в окупації. #1000_днів_війни #КЗ_Олександрійський_медичний_фаховий_коледж #Освітній_Простір_Кіровоградщини

ВІДЛІК МУЖНОСТІ

19 листопада ми згадуємо сумний день - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну . Відео під назвою «1000 днів війни: незламний дух України» допоможе студентам поглибити розуміння подій та змін, що відбулися в Україні за останні 1000 днів; сформувати патріотичні почуття та гордість за країну і її героїчний народ; розвинути почуття єдності, підтримки, відповідальності за майбутнє країни, допомогти висловити переживання і зміцнити віру у майбутнє.

День толерантності

З нагоди міжнародного дня толерантності, який щорічно відзначається 16 листопада, зі студентами 112 групи пройшов виховний захід на тему: «Толерантність – запорука людяності». Під час заходу студенти ознайомилися з історією свята та передумовами його виникнення. Здобувачі освіти активно приймали участь в обговоренні даної теми, переглянули притчу про толерантність, виявили основні риси толерантності, сформували правильне уявлення про толерантну поведінку.

Благодійна акція #SuperCoinsForSuperhumans

В КЗ “Олександрійський медичний фаховий коледж” наразі проходить благодійна акція #SuperCoinsForSuperhumans, що полягає у зборі коштів різного монетного номіналу на протезування для військових. В акції взяли участь усі студенти коледжу. Випускна 142 група, під керівництвом куратора групи Хорольського Олександра Вікторовича, зібрали 1000 грн. монетами та з них виклали тризуб.
ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ. ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ.
18 жовтня відзначається Європейський день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті привернути увагу до проблеми, інформувати суспільство про небезпеку і допомогти виявляти та боротися з торгівлею людьми.
    З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, з метою привернення уваги здобувачів освіти комунального закладу"Олександрійський медичний фаховий коледж "до цієї проблеми  вихователем  гуртожитку Л.Жарій  була проведена інформаційна година "Ні-торгівлі людьми" для студентів, які проживають у гуртожитку.

    В коледжі створено інформаційний  стенд до Дня боротьбі з торгівлею людьми.

#КЗ_Олександрійський_медичний_фаховий_коледж
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
#боротьба_з_торгівлею_людьми

ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР!

     Торгівля людьми є однією з головних проблем, як в Європі, так і в Україні. Щороку збільшується кількість людей, які стають її жертвами.
     З метою привернення уваги студентів до цієї теми, в бібліотеці комунального закладу "Олександрійський медичний фаховий коледж" розгорнуто інформаційну книжкову виставку «Протидія торгівлі людьми!», де представлені матеріали, які дають змогу ознайомитись з різними аспектами торгівлі людьми та її  наслідками, можливостями профілактики  та надання допомоги потерпілим особам,  необхідні телефони гарячої лінії.

#КЗ_Олександрійський_медичний_фаховий_коледж
#Освітній_Простір_Кіровоградщини
#боротьба_з_торгівлею_людини

ПАМ'ЯТАЄМО. 

День захисників і захисниць України - свято,завдяки кому ми зберігаємо незалежність, маємо змогу жити, працювавати, навчатися. 

   Викладач історії комунального закладу "Олександрійський медичний фаховий коледж "Данилко Володимир Миронович провів історичну годину у 121 групи "Героїв Україна пам’ятає".

   Студенти 132 групи, куратор Людмила Рижук з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва вшанували Героїв на Алеї Слави загиблим Героям і поклали квіти.

   Нехай пам’ять про наших героїв спонукає нас до єдності та незламності духу. 

#КЗ_Олександрійський_медичний_фаховий_коледж

 #Освітній_Простір_Кіровоградщини

 

Флешмоб "Ми - нащадки козацької слави "

Жучкова Вероніка,студентка 121 групи Комунального закладу "Олександрійський медичний фаховий коледж " декламує вірш "Привіт, солдате..." (Автор Юлія Бощенко)

#НМЦВФПО_Ми_нащадки козацької слави.

"МИ КОЗАКИ,МИ УКРАЇНИ ДІТИ"

1 жовтня Україна відзначає одразу три головних свята для держави. Це День захисників і захисниць України, Покрова Діви Марії та День українського козацтва.

До Дня захисників та захисниць України в Комунальному закладу "Олександрійський медичний фаховий коледж " 01.10.2024 були проведені інтелектуальні змагання "Козацькі забави ",які, на жаль,проходили в сховищі під час повітряної тривоги.

У заходах взяли участь команди студентів111,112,421 груп, які змагалися в конкурсах:

презентація команд, козацька кмітливість, як козаки борщ варили.

Під час проведення заходів використовувалися інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті. Захід довелося підлаштовувати під реалії життя. Усі учасники були кмітливими, позитивними і злагоджено вболівали за свої команди.

Флешмоб «Рух - наше здоров’я»

16 вересня на подвір’ї гуртожитку коледжу було проведено флешмоб «Рух- наше здоров’я» який підготувала вихователь гуртожитку Жарій Л.С. зі студентами. Головна мета флешмобу пропаганда здорового способу життя, залучення студентської молоді до рухової активності, систематичних занять фізичною культурою. Захід зарядив студентів бадьорістю та гарним настроєм на цілий день! #НМЦВФПОРухнашездоровя2024

Image

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176,
м. Олександрія,
Кіровоградська область, 28000
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
приймальна директора:
+380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії:
Олефіренко Ірина Валеріївна
+380 50 909-96-85
+380 68 372-73-74

e-mail: alexandriyamed@ukr.net
Ми в Telegram
Ми на Facebook

Карта

Меню

Галерея в Footer