Друк

ВИХОВНА РОБОТА

 scherbina
 Щербина Н.Г.,
заступник директора
з виховної роботи
Важливе місце в процесі формування особистості майбутнього медичного працівника має не тільки високий рівень фахової освіти, але й виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, соціально активної, національно свідомої людини, для якої характерні глибока громадянська відповідальність, високі духовні якості.

Пріоритетним напрямком діяльності нашого педагогічного колективу є підготовка молодших спеціалістів, здатних самостійно діяти, приймати рішення в динамічних, нестандартних ситуаціях, справжніх професіоналів своєї справи, які можуть самореалізуватися в житті.

Виховний процес в училищі очолює заступник директора з виховної роботи Щербина Наталія Григорівна. Накопичений досвід, знання основних напрямків виховного процесу Наталія Григорівна успішно втілює в своїй професійній діяльності.

Основною проблемою, над якою постійно працює педагогічний колектив Олександрійського медичного училища, є розвиток творчих здібностей студентів на основі індивідуалізації навчально-виховного процесу, а саме: створення оптимальних умов для всебічного розвитку особистості, виховання поваги до символіки держави, збереження і розвиток духовних надбань українського народу, демократизм суспільно-громадських відносин, оволодіння загальнолюдськими морально-духовними цінностями.

Враховуючи сучасні вимоги до виховного процесу, в нашому училищі створена програма творчого розвитку і саморозвитку на базі особистісного підходу, яка дозволяє здійснювати завдання виховання, що у свою чергу призводить до вироблення специфічної структури виховної роботи в училищі.

Викладачі училища проводять роботу так, щоб у кожного студента виховати такі риси свідомого громадянина України, як моральність, патріотизм, правова культура, духовність, активна життєва позиція.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович (050)5150605
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
(068)9100913
(066)9660413
секретар: (066)0534637
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413