Друк

Студентське життя

Студентські роки... Це наймиліша пора в житті тих, хто сьогодні навчається, радісна, безтурботна і щаслива. Час закохуватись, час пізнавати, час веселитися. Навчаючись в медичному училищі, студенти мають можливість розвивати свої мистецькі здібності і таланти, займатися співом, танцями, музикою.

Дозвілля студентів цікаве і змістовне : студентські вечори, різноманітні конкурси, спартакіади, спортивні змагання, олімпіади, конференції.

Цікаво і весело проводять студентські свята : День оздоровлення, Міжнародний День студента, (день Святого Валентина, конкурс "Міс красуня медучилища". Цей конкурс дає змогу реалізувати свої фантазії та вміння кожній із учасниць. При підведенні підсумків переможці отримують чудові сувеніри на згадку про участь в конкурсі, цвіти та щирі аплодисменти глядачів.

Кожного року студенти з нетерпінням чекають свого студентського свята, яке припадає на листопад місяць. 17 листопада студенти всього світу святкують Міжнародний День студента. В цей день в училищі святково прикрашені аудиторії, а студенти мають усілякі пільги та заохочення з боку викладачів. Навіть найвимогливіші викладачі двійок на парах не ставлять. Свято триває цілий тиждень.

Кожен може проявити себе чи то в конкурсі пісні, танцю і спортивних змаганнях, чи літературній вікторині. А ще студенти чекають, не дочекаються святкової лотереї, в якій розігруються і заліки ...

Кожен знає, що майбутній медик повинен бути здоровим. Тож недарма, згуртування студентського колективу кожного року починається з веселого студентського свята Дня оздоровлення, яке традиційно проводиться в лісі. Лунають веселі пісні, вариться куліш, змагаються студенти та викладачі в перетягуванні канату...

Студентські роки, без сумніву, найяскравіша подія в житті молодих людей. Зробити їх пам'ятними, незабутніми допоможуть роки, проведені в Олександрійському медичному училищі.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович (050)5150605
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
(068)9100913
(066)9660413
секретар: (066)0534637
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413