Друк

В КВНЗ «Олександрійський медичний коледж » з 23.04.19 по 25.04. 2019р. відбувся конкурс пошуково-технічних робіт студентів.

17 травня 2019.

 

   

Переможцями конкурсу у наступних категоріях є:

Категорія «Муляж»:

1 місце
«Порівняння легені здорової людини і курця» - виготовив студент 141 гр. - Шиянов І. Керівник гуртка – Заніздра-Довгаль Н.І.
«Рак легень» - виготовила студентка 141 гр. Ширяєва Б. керівник гуртка – Чуприна О.С.
2 місце
«Рак шкіри» - виконали студенти 441гр. Квітка Д. Ємелін А. Керівник гуртка - Чуприна О.С.
3 місце
«Чешуйчата клітина карциноми» - виготовили студенти 441 гр. Філатова К., Ігнатенко А. Керівник гуртка - Чуприна О.С.
«Рак Педжета» - виготовили студенти 441 гр. Скалозуб Т., Севретнік І., Фомін Ю. Керівник гуртка - Чуприна О.С.

Категорія «Пошукові роботи»

1 місце
«Вплив рушійних сил на еволюцію людини» - виконала студентка 111 гр. Стогній Д. Керівник гуртка - Олефіренко І.В.
«Дослідження фізичних властивостей життя тваринного та рослинного світу» - виконали студенти 112 гр. Бугар А., Вахідова Х., Шкуратова М. Керівник гуртка - Свердликівська Г.М.
2 місце
«Звичаї та традиції англомовних країн» - виконали гуртківці 111, 112 гр. Керівник гуртка - Вожлакова О.С.
«Вивчення стану здоровя підлітків по антропометричним даним» - виконала студентка 112 гр. Сєдих В.
Керівник гуртка - Олефіренко І.В.
3 місце
«Вплив косметичних кремів на організм людини » - виконала студентка 111 гр. Сагайдак Є.
Керівник гуртка - Олефіренко І.В.
«Виявлення залежності частоти пульсу від фізичних навантажень» - виконала студентка 112 гр. Вахідова Х.
Керівник гуртка - Олефіренко І.В.

Категорія «Студентські проекти»

1 місце
«Культура мовлення» - виконала ст. 131 гр. Бондаренко Р.
Керівник гуртка - Рижук Л.Ф.
2 місце
«Культура мобільного спілкування» - виконала ст. 121 гр. Ніколенко В.
Керівник гуртка - Рижук Л.Ф.
3 місце
«Удосконалення власного мовлення» - виконала ст. 112 гр. Стєпанова А.
Керівник гуртка - Рижук Л.Ф.

Категорія «Творча робота»

1 місце
«Лікування пролежнів народними засобами» - виконали ст. 122 гр. Пильщик С., Суган О., Шкуратова М. Керівник гуртка - Баленко Л.М.
2 місце
«Вітаміни та їх роль в життєдіяльності людини» - виконали ст. 122 гр. Поліщук В., Приходько Д. Керівник гуртка - Баленко Л.М.
3 місце
«Загартування організму » - виконали ст. 122 гр. Чолак А. Керівник гуртка - Баленко Л.М.


Категорія «Набори для виконання практичних навичок»

1 місце
«Набір для постановки олійної клізми» - виконали ст. 121гр. Жукова А., Некраса М., Дронь Л.
Керівник гуртка - Полоз О.А.
2 місце
«Набір для харчування через зонд» - виконали ст. 123 гр. Бондар С., Долга О., Тєсакова Р.
Керівник гуртка - Полоз О.А.
3 місце
Укладка «Анафілактичний шок» - виконала ст. 142 гр. Верескун А., Колєснікова А.
Керівник гуртка - Фісан Л.М.

Вітаємо переможців!

 

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович
                    +380 50 515-06-05
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
                    +380 68 910-09-13
                    +380 66 966-04-13
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413