Друк

Участь студентки медсестринського відділення Пасічник Аліни у Всеукраїнській школі-семінарі «Сучасні методи дослідження мозку» в рамках VІІ Міжнародного конгресу українського Товариства нейронаук

10 листопада 2017.

З 7 по 10 червня в Інституті фізіології імені О. О. Богомольця НАН України пройшов VII Міжнародний конгрес Українського товариства нейронаук. У рамках конгресу, який відбувався у партнерстві з НЦ «Мала академія наук України», також проходила і школа-семінар для учнів МАН, присвячена сучасним методам дослідження головного мозку.

Учасниками школи стали 13 молодих науковців, відібраних з усієї України, які цікавляться нейронауками і виконують власні дослідницькі проекти. Серед них – і наша студентка, член секції «Валеологія та медицина» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Пасічник Аліна, студентка ІІ курсу з темою «Вивчення стану захворюваності серцево-судинної системи студентів-медиків» - доповідь увійшла до збірника матеріалів конгресу (науковий керівник – Олефіренко Ірина Валеріївна).

Перебуваючи у школі-семінарі, молоді науковці мали можливість ознайомитися із структурними основами мозкової діяльності, дослідженнями клітинних і молекулярних механізмів патології мозку, теоретичними та комп’ютерними методами нейробіології, ознайомитися з роботою нейробіологічних лабораторій. Також науковці Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця читали лекції «Пам'ять та пріони», «Як дізнатися які ліки ефективні, а які ні?», «Генетичка визнавчення статі», «Тканинна інженерія», «Мозок: краса та таємниця», «Іонна природа організму» і проводили практичні заняття: «Вимірювання сенсорної чутливості лабораторних тварин», «Ізольовані клітини та робота з мікроскопом», під час яких ознайомлювали із передовими методиками дослідження нервової системи.

Наприкінці роботи конгресу  молоді дослідники отримали сертифікати участі.

Як зазначили організатори конгресу, взаємодія науки та юних дослідників є запорукою формування нової наукової зміни, яку представляють, можливо, ще юні, але точно наполегливі нові наукові кадри.

 

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413