Друк

Вітаємо студентку ІІ курсу медсестринського відділення, учасницю МАН Медведську Віторію та Олефіренко Ірину Валеріївну, наукового керівника за ІІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН!

20 квітня 2017.

                               

11-14 квітня 2017 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН. У ньому брала участь Медведська Вікторія – студентка ІІ курсу медсестринського відділення.

У секції «Валеологія» вона представила своє дослідження на тему: «Фітонцидні властивості рослин в оздоровленні людини». Конкурс проводився у Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, тривав чотири дні і включав у себе: відкриття, написання контрольної роботи, захист роботи, який можна було подивитися онлайн та нагородження переможців.

Вікторія виборола ІІІ місце, що є справжньою перемогою і результатом кропіткої праці студентки і педагога Олефіренко Ірини Валеріївни – керівника роботи. Вони мають повне право пишатися собою. Поставимо декілька запитань Вікторії:

 - Чому тебе зацікавила саме ця тема?
- Мене зацікавила ця тема, тому що вона є дуже актуальною в наш час. Сучасна людина протягом багатьох годин перебуває в оточенні синтетичних матеріалів та залізобетону, тому, щоб зменшити кількість шкідливих мікроорганізмів у повітрі, я запропонувала в своїй науково-дослідницькій роботі висаджувати навколо паркових зон, на спортивних майданчиках, біля швидкісних автострад фітонцидовмісні рослини.
Які складні ситуації були під час конкурсу?
- Я б не сказала, що під час конкурсу були якісь складні ситуації. Але, все ж таки, мені, як і кожній людині, було складно морально. Це був серйозний конкурс на високому рівні, де була дуже велика конкуренція. Але, не зважаючи на ці всі фактори, я зайняла призове місце і вдячна своєму науковому керівникові та методистам, які підтримували мене протягом всього етапу
Яке питання тобі здалося найцікавішим під час захисту?
- Один із учасників МАН спитав: «До чого може призвести дія великої концентрації фітонцидів на організм людини?». Я відповіла, що фітонцидні речовини у великих концентраціях здатні викликати алергічні реакції, тому використовувати їх у лікувальних цілях треба із врахуванням концентрації.
- Що тобі дала участь у даному конкурсі?
- Я дуже щаслива, що мала нагоду взяти участь саме в такому конкурсі. Він дав мені можливість повірити у власні сили, повірити в себе та в свої знання. Конкурс-захист дозволив розвинути в собі ораторські здібності, які, на мою думку, знадобляться мені в подальшій науковій діяльності. І в майбутньому я раджу саме цей конкурс студентам, у яких розвинутий великий страх виступу перед великою аудиторією. Саме тут ви повинні на всі 100 % взаємодіяти з аудиторією та при цьому викликати позитивні емоції.

Цікаво було послухати враження Медведської Вікторії. Бажаємо їй успіхів у майбутньому!

 

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413