Друк

Відзначення 25-ї річниці Конституції України

 

25 років наша держава живе за своєю Конституцією. Ми будуємо нову, незалежну країну, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон визнає людину найвищою соціальною цінністю і гарантує естетичний, духовний розвиток кожного громадянина. З нагоди державного свята працівниками бібліотеки медичного коледжу підготовлено інсталяцію до дня Конституції: «Під синім небом України»

 

Друк

Всесвітній День охорони праці

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і влади до проблеми безпеки людини, на робочому місці відзначають Всесвітній День охорони праці.
Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.
Святкування дня охорони праці вперше відбувалося в 2003 році, але ще в 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам’яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу.
З часом цей день об’єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров’я та життя.
Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.
В заплановані дні в коледжі проводяться інструктажі з учнями і працівниками, евакуаційні тренування, уроки з охорони праці, своєчасно переглядаються інструкції з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки. Бібліотекарі коледжу з інженером з охорони праці, підготували інформаційні матеріали :
« Безпека праці – запорука добробуту», які складаються із циклів: Коронавірус; Умови праці; Травматизм.
А також провели виховний захід «Охорона праці – запорука життя», в якому активну участь приймали студенти 111 групи.

  

Друк

Олександрія - місто мрії

Під таким меседжем до 275річчя нашого міста проходить виставка художників-аматорів. Студенти першого і другого курсів долучилися до заходів з нагоди ювілею міста Олександрії.

  

   

 

Друк

,,ВИШИВАЮ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ... '' - етнографічний колаж студентів 121 групи

 ,,ВИШИВАЮ СЕРЦЕМ І ДУШЕЮ...'' такий красивий і душевний захід у формі етнографічного колажу проведено у Палаці урочистих подій для студентів другого курсу (керівники проєкту Рижук Л. Ф.та Шуткіна Т. В.). Студенти 121групи стали активними учасниками заходів до Дня вишиванки у місті!

 

   

 

Друк

Всеосвіта. ВЕСНА - 2021

Вітаємо  переможців Всеукраїнської  олімпіади з української мови ,, Всеосвіта.  ВЕСНА - 2021''  за  зайняті  Перші  місця   студенток  121 групи  Кісліцину  Анастасію,  Агашеріфову Софію,  Дяденко  Катерину,  Матяж  Анну,.   Кравченко  Ангеліну,  Тимченко  Анну.  За  зайняте  Друге місце  Пономаренко  Мирославу.  За зайняте  Третє місце  Рижко  Євгенію.  Так  тримати!
Друк

Вітаємо!!!! ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ТАЄМНИЦЯ ГЕНІЯ ШЕВЧЕНКА»

 СТУДЕНТІВ 111, 121 ГРУП
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ:
ГРЕЧАНЮК ОЛЕГ, ДЕЙНЕГА ЛУЇЗА, МАЛЯРЕНКО КРИСТИНА,
ДМИТРІЄВА АНАСТАСІЯ, КРАВЧЕНКО АНГЕЛІНА,
КІСЛІЦИНА АНАСТАСІЯ, ПЕТРОВА ОЛЕКСАНДРА
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ:
САМОФАЛ ЛІЛІЯ, БУРЕГА ДІАНА, ЧУМАК КРИСТИНА,
МАРЧЕНКО АЛЬОНА, АГАШЕРІФОВА СОФІЯ, РИЖКО ЄВГЕНІЯ,
КУЧИНСЬКА ВІКТОРІЯ, ІВАЩЕНКО ДАНИЛО
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ:
БОЙКО АЛЬБІНА, ДОБРИГІН ІГОР, ЯСИНСЬКИЙ НАЗАР,
РОБЕЙКО ЛЯНА, БОЛГАРІНА КАТЕРИНА
ТАК ТРИМАТИ!

  

Друк

У лютому місяці відбулася VІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада На урок» з фізики.

 Переможцями олімпіади стали студентки 121 групи:
Кісліцина Анастасія, Петрова Олександра, Матяж Анна 

Друк

ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ - ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ВОДА Є ЖИТТЯ» ВІД ПРОЕКТУ «НА УРОК»

З 27 січня по 27 лютого тривав Всеукраїнський конкурс «Вода є життя» від освітнього проекту «На урок». Мета цього конкурсу — зацікавити вивчення біології та хімії і надати можливість перевірити знання, отримані на заняттях.
Конкурс проходив дистанційно. Необхідно було лише мати відповідний гаджет чи девайс з доступом до мережі інтернет. Доступ до особистого кабінету учасника був цілодобовий. Після завершення роботи над завданнями, студенти побачили кількість отриманих балів.
Запропоновані конкурсні завдання були доповнені цікавими фактами про воду та хімічні реакції, у яких вона бере участь. По завершенню конкурсу, учасники змогли переглянути правильні відповіді та проаналізувати допущені помилки. Завдяки участі у конкурсі студенти по-новому поглянули на звичні явища та процеси, збагнули їх природу.
Незалежно від результатів, кожен учасник отримав електронні сертифікати про участь. Переможці були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.
Дипломи І ступеня всеукраїнського рівня одержали 4 студентів коледжу – Агашеріфова Софія, Дяденко Катерина, Кісліцина Анастасія та Петрова Олександра.
Дипломи ІІ ступеня всеукраїнського рівня одержали 2 студентів – Кравченко Ангеліна та Кучинська Вікторія.
Дипломи ІІІ ступеня всеукраїнського рівня одержала студентка Прокопчук Вікторія.
Завдання допомогли оцінити знання студентів, а отримані дипломи та сертифікати заохотять кожного учасника до поглибленого вивчення біології і хімії

Друк

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки

Українська письменниця, перекладачка, фольклористка, культурна діячка, піонерка українського феміністичного руху. Співзасновниця літературного гуртка «Плеяда». В сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Писала в жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики, розвинула жанр драматичної поеми в українській літературі. Працювала в галузі фольклористики (наспівала 220 народних мелодій) і активно долучалася до українського національного та жіночого рухів.

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки, бібліотека медичного коледжу пропонує виставку-презентацію.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович
                    +380 50 515-06-05
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
                    +380 68 910-09-13
                    +380 66 966-04-13
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413