Друк

Змагання баскетбол

20-21 листопада відбулись змагання х баскетболу серед дівчат в залік XIX спортивних ігор молоді м. Олександрії.

В змаганнях приймали активну участь студенти ОМК: Тимченко К. (121гр), Шевченко Л. (142гр), Каракай Я. (143гр), Пилипчук І. (441гр).

       

Друк

Змагання волейбол

30-31 жовтня відбулись  змагання з волейболу в залік XIX Спортивних ігор молоді м. Олександрії. Команда Медичного коледжу прийняла активну участь!

Склад команди:

1. Сахно К. - 143гр.

2. Репетій А. - 143гр.

3. Гажала Т. - 141гр.

4. Тимченко К. - 121гр.

5. Закусова С. - 241гр.

6. Мазур С. - 231гр.

 

Друк

Змагання

13.03.2019р. відбулись змагання з настільного тенісу у залік XVIII спортивних ігор молоді міста.
Місце проведення НВК "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа". Склад команди: Варга А.- 421гр, Князєв Є. - 441гр, Мазур С. - 221гр, Донга О. - 123гр.
Зайняли 5 місце.
20.03.2019р. відбулись змагання з шахів у залік XVIII спортивних ігор молоді міста. Місце проведення: Комунальний заклад ДЮСШ №2
Склад команди: Шевченко О. - 321гр.,Лучко В. - 431гр., Овчаренко С. - 221гр.
Зайняли 4 місце.
27.03.2019р. відбулись змагання з шахів у залік XVIII спортивних ігор молоді міста.
Місце проведення Комунальний заклад ДЮСШ №2.
Склад команди: Безкровна А. - 111гр., Валігура М. - 111гр., Шепеленко О. - 321гр.

Друк

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І УЧАСНИКІВ ДЕКАДИ ПРЕДМЕТІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ, ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

25 березня відбулася церемонія нагородження переможців і учасників декади предметів загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Олександрійського медичного коледжу. Під час заходу відбулася презентація відеофільму де було відображено, як студенти долали вершини наукового пізнання, в якому кожен учасник заходів був представлений як креативна та всебічно розвинута особистість. Ведучі заходу Олефіренко І.В., голова ЦК загальноосвітніх дисциплін та Вожлакова О.С., викладач англійської мови, звертаючись до учасників позааудиторних заходів і конкурсів, зазначили, що бачать перед собою «золотий фонд» медичного коледжу і подякували усім за роботу. 

Отже, нагороди знайшли своїх героїв. Ми бажаємо студентам нових наукових звершень, перемог на майбутніх конкурсах і олімпіадах, змаганнях та турнірах, іграх та виставках. До нових зустрічей у наступному році!

 

Друк

Виставка картин «Авангард у моєму живописі» художниці Анни Богомільчук

 

Анна Богомільчук – молода олександрійська художниця, студентка І курсу коледжу, яка пише картини в авангардному напрямку. Ім’я Анни Богомільчук та її мистецтво поки що невідоме широкому загалу, та і сама Анна надає переваги місцевим, більш привітним галереям.

Художниця народилася і виросла в Олександрії, з дитинства проявляла любов до мистецтва та відвідувала місцеву художню школу.

Незважаючи на те, що у Анни Богомільчук немає вищої художньої освіти, їй це анітрохи не заважає, адже в художній школі вона навчилася азів живопису. У 2018 році Анна вступила до медичного коледжу, але малювати не кинула. Вона майстерно поєднує навчання і художника, при цьому досягає успіху в обох областях. Зараз Аня пише картини, активно бере участь в житті коледжу, міських конкурсах і виставках. 

Анна стилістично дотримується модернізму, в деяких її роботах видно її авангардна спрямованість - в колірних рішеннях, деформації фігур і образів, концепціях.

Її художню мову можна віднести до експресіонізму, але в її роботах можна знайти різні ремінісценції: абстрактного експресіонізму, графіті 2000-2015-х років, імпресіонізму і багато іншого.

Колорит картин Анни Богомільчук завжди різноманітний: все залежить від настрою, яке несе робота. Колір завжди підкреслює, підсилює ідею, яку прагне передати автор. Пейзажі та натюрморти Анни дуже фактурні за рахунок щільних і насичених мазків.

Портретів Анна майже не пише, вони зустрічаються у неї дуже рідко. Вона є винахідником свого «асоціативного методу», що застосовується в процесі створення живописних робіт.
Для художниці дуже важливі асоціації, які вона отримує з навколишнього світу. Цей принцип є центральним у її творчості. Герої її робіт не викликають байдужості, образи сповнені енергії. Вона багато пропускає через себе, висловлює весь спектр своїх емоцій на полотнах, вона вміє зачепити глядача. Саме тому її стиль можна віднести до експресіонізму.

Анна погодилася дати інтерв’ю нашому сайту ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Друк

Вітаємо з перемогою у міському конкурсі читців «Безсмертне слово кобзаря»

 Уже традиційними стали березневі шевченківські дні, коли пошановують генія сучасності, генія нашої літератури. Ми на вічному шляху до Шевченка.

14.03.2019 року студенти Колісник Анастасія, Сагайдак Єлизавета, Степанова Анна, Козак Катерина взяли участь у міському конкурсі на краще знання творів Т. Шевченка, конкурсі читців «Безсмертне слово Кобзаря»
Колісник Анастасія виборола перше місце серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації за сценічний образ до літературної композиції «У нашім раї... на землі». Усі були вражені і зачаровані акторською майстерністю Колісник Анастасії.
Не залишив байдужими нікого виконання віршів Сагайдак Єлизавети «Мені однаково», Степанової Анни «Розрита могила», Козак Катерини «Минають дні».
Вітаємо з перемогою усіх нас!

           

 

Друк

БІОЛОГІЧНИЙ КВЕСТ «У ПОШУКАХ СКАРБУ»

12 березня 2019 року пройшов біологічний квест «У пошуку скарбу». Квест провела викладач біології Олефіренко І.В.

Завдання квесту стосувалися взаємозв’язку біології з природничими та гуманітарними дисциплінами. Завдання були цікавими і дозволили студентам ще раз продемонструвати свої знання. Переможцями стала команда «Імунітет» у складі: Ткаченко Владислава, Валігури Михайла, Дєдова Заура, Тимченко Катерини, Стогній Дар’ї, Сагайдак Єлизавети, Колєснікової Дар’ї. Команда «Вітамін D» у складі Червяка Артема, Степанової Анни, Вахідової Хезане, Бугарь Аліни, Радіонової Юлії, Макарової Олесі, Головченко Ольги з незначним відривом поступилися перемогою і посіли друге місце.
Вітаємо учасників і переможців! ФОТОАРХІВ

 

Друк

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В КОЛЕДЖІ

 

У березні вже традиційними стали Шевченківські дні пошанування Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.
9 березня 2019 року Тарасові Шевченку 205 років від народження.
За ці роки для багатьох поколінь українців Шевченко значить так багато… Волею історії він ототожнений із Україною. Доля не шкодувала йому страждань, але не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише після смерті.
Україна – наша Мати, а Шевченко – Батько. Ми – діти України і Шевченка.
У 24 роки ще кріпак, а в 47 – академік. А між ними десять років пісків, нудьги і туги за Україною, за любов’ю. коли ж ти жив, наш гордий поете?! Коли ж все написав те, як тобі, Господи, було заборонено писати й малювати?!
Через роки, через віки промовляє до нас слово великого поета, надихає нас, нагадує, що ми українці, що ми є гордим і несхитним народом.
У нашому коледжі ми теж додаємо часточку своєї душі, щоб осягнути, зрозуміти творчість і світогляд найбільшого поета, найславетнішого сина України - Тараса Григоровича Шевченка. Цьогорічна традиція коледжу була реалізована у вигляді виставки репродукцій картин «Т. Шевченко – художник», оформленої студентами І курсу та літературної гри «Знаю Т. Шевченка – знаю історію моєї Батьківщини», яка була проведена під керівництвом досвідченого викладача української мови та літератури Рижук Людмили Федорівни. Студенти в невимушеній атмосфері мали можливість гортати сторінки життя великого Пророка, слухати і розуміти глибинний філософський задум Кобзаря, доторкнутися та зануритися в атмосферу творчості. Учасники гри довели присутнім, що творчість Кобзаря цікава та актуальна сьогодні і є найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії.
ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович
                    +380 50 515-06-05
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
                    +380 68 910-09-13
                    +380 66 966-04-13
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413