Друк

БІБЛІОТЕКА УЧИЛИЩА – СКАРБНИЦЯ ЛЮДСЬКОГО ЖИТТЯ

Бібліотека училища – це фундамент освіти і самоосвіти, скарбниця людського знання. Вона забезпечує потреби навчально-виховного процесу в усіх його ланках, надає систематичну й цілеспрямовану допомогу студентам в опануванні знаннями з навчальних предметів, виховує бажання розширювати обсяг знань, знайомитися із різноманітними джерелами інформації, навчає розуміти їх, користуватися ними.

Книга - це не просто джерело інформації, це привід для роздумів, спілкування, вибору самостійної життєвої позиції. Учбова бібліотека є центром духовної культури, де розвиваються почуття гуманізму, милосердя, доброти. Ці якості обов'язково повинні мати майбутні медичні працівники. Духовне ставлення особистості, засвоєння професійних знань - з таких позицій виходять бібліотекарі в організації і підборі методів роботи бібліотеки.

img1
Провідний бібліотекар
Чернова А.Ю.

Фонд бібліотеки училища складає близько 30 тисяч примірників. Інформаційний фонд бібліотеки включає: універсальні енциклопедії та спеціальні галузеві енциклопедичні видання, енциклопедичні словники. Бібліографічна частина складається із алфавітного і систематичного каталогів, картотеки з правознавства, картотеки журнально-газетних статей, також в роботі бібліотека використовує тематичні папки: "Голодомор 1932 - 1933 р.р."; "Образ медика в поезії"; "Сімейна медицина". В бібліотеці постійно діє книжкова виставка: "Вічно живи, Україно!". Оформлений літературно-інформаційний центр: "Вчіться бути здоровими", "Милосердя - твоя професія".

Бібліотекар другої категорії
Сушко Д.І.

Бібліотека училища впроваджує нові інтерактивні форми роботи: інформаційна хвилинка "СНІД – проблема не лише XX століття"; заняття-спогад "Політ журавлів над нетолоченими травами Чорнобиля"; поетичні струмки "Все від матері – і слово, і пісня, і хліб"; заняття-реквієм "Краще запалити одну свічку, ніж ганьбити пітьму"; літературно - музична композиція "Коштовний скарб народу" та ін.

Бібліотека працює і виконує свої завдання під керівництвом провідного бібліотекаря Чернової А.Ю.

В бібліотеці училища кожен рік проводяться вересневі зустрічі. Зустрічі веде бібліотекар другої категорії Сушко Діана Іванівна. Вона знайомить першокурсників з роботою бібліотеки, проводить біблографічні заняття, уроки-екскурсії, бесіди.

Бібліотека всебічно сприяє національно – патріотичному вихованню студентів. Під керівництвом провідного бібліотекаря Чернової А.Ю. бібліотека забезпечує потреби навчально-виховного процесу в усіх його ланках, надає систематичну й цілеспрямовану допомогу студентам в опануванні знаннями з навчальних предметів, виховує бажання розширювати обсяг знань, знайомитися із різноманітними джерелами інформації, навчає розуміти їх, користуватися ними.

img4
В поетичній вітальні бібліотекаря
Сушко Д.І.
Інформаційну хвилину проводить
бібліотекар Чернова А.Ю.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович (050)5150605
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
(068)9100913
(066)9660413
секретар: (066)0534637
e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413