Друк

СТУДЕНТИ

Студенти, які досягли життєвого успіху завдяки власній цілеспрямованості і працелюбству, формують високий імідж нашому колективу, виводять його в число кращих серед медичних навчальних закладів області та країни.

img1
Шеремет Оксана 

Шеремет Оксана – випускниця медсестринського відділення, у 2001р. на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Ескулап» у м. Київ зайняла почесне третє місце серед двадцяти чотирьох фіналістів конкурсу, які представляли медичні училища та коледжі з різних регіонів України.

Згідно з наказом Міністра охорони здоров'я, Оксана Шеремет зарахована до Дніпропетровської державної медичної академії на бюджетну форму навчання за співбесідою. Ця перемога сприймається позитивним досягненням всього викладацького колективу училища, свідчить про високий рівень підготовки студентів.

img2
Гриневич Ванда

Гриневич Ванда – випускниця зуботехнічного відділення, у 2007 році зайняла перше місце на Всеукраїнському конкурсі про-фесійної майстерності у м. Полтава. Після перемоги у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності вона була зарахована на дер-жавну форму навчання до Дні-пропетровської медичної академії. До Олександрійського медичного училища вона вступила за порадою чоловіка - колишнього випускника закладу. Його теплі відгуки про досвідчених викладачів училища, завдяки яким студенти одержують міцну базу знань, розвіяли вагання Ванди щодо вибору місця навчання. Вона знала, чого хоче, і цілеспрямовано йшла до своєї мети.

img3
Міхальов Роман

Міхальов Роман – випускник медсестринського відділення, у 2006р. зайняв третє місце на VII Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика. Відмінник навчання, всебічно розвинена талановита особистість. Під час навчання Роман неодноразово займав призові місця на міських та обласних олімпіадах з різних предметів. Тривалий час очолював молодіжний парламент м.Олександрії.

Сьогодні Міхальов Роман навчається в Київському Національному медичному університеті ім.О.Богомольця на стоматологічному факультеті.

img4
Чередій Тетяна

Чередій Тетяна – випускниця зуботехнічного відділення. Відмінниця навчання, ініціативна, творча, активна студентка. Цілеспрямованість та наполегливість у навчанні дали їй можливість стати кращою студенткою на відділенні. В 2008р. Чередій Тетяна зайняла почесне третє місце на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності за спеціальністю «Стома-тологія ортопедична» у м.Полтава.

Де б не працювали випускники Олександрійського медичного училища, вони завжди будуть пам’ятати кращі традиції своєї alma mater. Хочеться сподіватися, що сьогоднішні вихованці училища перевершать своїх викладачів, адже вони вже багато чого досягли. Варто лише захотіти, проявити наполегливість, цілеспрямованість, невтомно працювати - і навіть найсміливіші мрії можуть стати реальністю.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413