Друк

Зуботехнічне відділення

 

Чумаченко В.І. зі студентами зуботехнічного відделення

 В 1975 році перед адміністрацією Олександрійського медичного училища було поставлено завдання про відкриття зуботехнічного відділення. Необхідно було підготувати приміщення, обладнати їх, придбати зуботехнічне обладнання.

Першим помічником директора в цій справі став викладач зуботехнічних дисциплін, лікар-стоматолог Перепелиця Михайло Федорович. Зуботехнічне відділення Олександрійського медичного училища було відкрите в 1976 році.

Перший набір складав 30 студентів. В 1976-1977 р.р. викладачами на відділенні працювали Кроть М.К., Перепелиця М.Ф., Гітлан Є.М., Захарченко Т.Я., Ковальов І.А., Піхальонок П.М., Ляшенко А.С., Шевчук Н.О., Кабанцова Л.М. Вони продовжили роботу зі створення матеріально-технічної бази відділення, бо особливості підготовки зубних техніків вимагали обладнання спеціальних лабораторій, придбання робочого оснащення і матеріалів. В 1979 році на відділенні створена циклова комісія зуботехнічних дисциплін, яку очолив Кроть М.К.

Вісімдесяті роки минулого століття були для відділення і циклової комісії найбільш визначними. В цей час попит на спеціальність зубних техніків був дуже великий (конкурс на одне місце складав 5-7 абітурієнтів) і на відділення кожного року набирали по дві групи студентів. До училища на зуботехнічне відділення направляли на навчання групи студентів з інших областей України.

Друк

Фельдшерсько-акушерське відділення

Васильєва Л.А.,
завідуюча фельдшерсько-
акушерським відділенням

Фельдшерсько-акушерське відділення готує фахівців за двома спеціалізаціями: "Лікувальна справа" та "Акушерська справа".

Більше двадцяти років очолює фельдшерсько- акушерське відділення викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист Васильєва Людмила Анатоліївна. Маючи великий досвід роботи вона грамотно, професійно забезпечує роботу на відділенні, плідно співпрацює з кураторами груп та студентським активом, що допомагає випускникам упевнено і гідно розпочинати трудову діяльність.

Васильєва Л.А.,
завідуюча фельдшерсько-
акушерським відділенням

Акушерка - одна з найдавніших і найважливіших професій у світі. Саме завдяки акушеркам у світ приходять ті, кого ми називаємо "нове покоління", саме завдяки їм ми можемо бачити веселі усмішки дітей і щасливі очі матерів. Важлива роль відводиться сільській акушерці, яка нерідко є єдиним представником медичної професії на селі та єдиним носієм медичних знань.

В Олександрійському медичному коледжі підготовка акушерок розпочалась майже одразу після відкриття. Акушерське відділення було організовано при медичній школі в 1936 році. До навчання на відділенні приступило 30 осіб.

В різні роки акушерське відділення очолювали Біджиєва Л.Т., Антюшина Г.М., Власенко А.В. Високий рівень знань і вмінь, отриманий в Олександрійському медичному училищі, дає можливість працювати: акушерками в пологових будинках, жіночих консультаціях; гінекологічних відділеннях лікарень, медпунктах, фельдшерсько-акушерських пунктах.

Друк

Медсестринське відділення

 

Семенькова Р.М.,
завідуюча медсестрин-
ським відділенням

 

 Семенькова Р.М. з куратором
групи Хорольським О.В.

 

Життя – найголовніше для людини. Ще Гіппократ зазначав: «У який би дім я не зайшов, я зайду туди для користі хворого і буду далеким від всього навмисного, несправедливого та пагубного». 

Кожен із нас прагне бути здоровим і прожити довге життя. Що може бути дорогоцінніше здоров`я? Воно – головна умова більшості життєвих досягнень людини. І не дивно, що вже з найстародавніх часів люди прагнули попереджати та лікувати хвороби. Так з`явилась і стала розвиватись медицина.

Медицина завжди була однією з самих найгуманніших сфер людської діяльності. Сьогодні медицина досягла значних успіхів. Але, незважаючи на досягнення розвитку медицини, головною фігурою залишається людина, в першу чергу, медична сестра. Досить ознайомитися з даними соціологічних опитувань, проведених в різних країнах, щоб переконатися – професія медсестри стабільно входить в трійку самих поважних.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413