Друк

Зуботехнічне відділення

Чумаченко В.І.,
завідуюча зуботехнічним
відделенням

В 1975 році перед адміністрацією Олександрійського медичного училища було поставлено завдання про відкриття зуботехнічного відділення. Необхідно було підготувати приміщення, обладнати їх, придбати зуботехнічне обладнання.

Першим помічником директора в цій справі став викладач зуботехнічних дисциплін, лікар-стоматолог Перепелиця Михайло Федорович. Зуботехнічне відділення Олександрійського медичного училища було відкрите в 1976 році.

Перший набір складав 30 студентів. В 1976-1977 р.р. викладачами на відділенні працювали Кроть М.К., Перепелиця М.Ф., Гітлан Є.М., Захарченко Т.Я., Ковальов І.А., Піхальонок П.М., Ляшенко А.С., Шевчук Н.О., Кабанцова Л.М. Вони продовжили роботу зі створення матеріально-технічної бази відділення, бо особливості підготовки зубних техніків вимагали обладнання спеціальних лабораторій, придбання робочого оснащення і матеріалів. В 1979 році на відділенні створена циклова комісія зуботехнічних дисциплін, яку очолив Кроть М.К.

Вісімдесяті роки минулого століття були для відділення і циклової комісії найбільш визначними. В цей час попит на спеціальність зубних техніків був дуже великий (конкурс на одне місце складав 5-7 абітурієнтів) і на відділення кожного року набирали по дві групи студентів. До училища на зуботехнічне відділення направляли на навчання групи студентів з інших областей України.

Друк

Фельдшерсько-акушерське відділення

Васильєва Л.А.,
завідуюча фельдшерсько-
акушерським відділенням

Фельдшерсько-акушерське відділення готує фахівців з двох спеціальностей: "Лікувальна справа" та "Акушерська справа".

Більше десяти років очолює фельдшерсько- акушерське відділення викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист Васильєва Людмила Анатоліївна. Маючи великий досвід роботи вона грамотно, професійно забезпечує роботу на відділенні, плідно співпрацює з кураторами груп та студентським активом, що допомагає випускникам упевнено і гідно розпочинати трудову діяльність.

Васильєва Л.А.,
завідуюча фельдшерсько-
акушерським відділенням

Акушерка - одна з найдавніших і найважливіших професій у світі. Саме завдяки акушеркам у світ приходять ті, кого ми називаємо "нове покоління", саме завдяки їм ми можемо бачити веселі усмішки дітей і щасливі очі матерів. Важлива роль відводиться сільській акушерці, яка нерідко є єдиним представником медичної професії на селі та єдиним носієм медичних знань.

В Олександрійському медичному училищі підготовка акушерок розпочалась майже одразу після відкриття. Акушерське відділення було організовано при медичній школі в 1936 році. До навчання на відділенні приступило 30 осіб.

В різні роки акушерське відділення очолювали Біджиєва Л.Т., Антюшина Г.М., Власенко А.В. Високий рівень знань і вмінь, отриманий в Олександрійському медичному училищі, дає можливість працювати: акушерками в пологових будинках, жіночих консультаціях; гінекологічних відділеннях лікарень, медпунктах; фельдшерсько-акушерських пунктах.

Друк

Медсестринське відділення

Медична сестра... В цих словах втілено дуже багато. Невипадково ці слова мають зворушливий синонім - сестра милосердя.

Милосердя - одна з найвищих людських чеснот. Так було і буде в усі часи. Милосердя рятувало тисячі життів і зневірених душ, піднімало людину над горем і розпачем, дарувало людині віру в реалії щасливого майбутнього. Та жодна чеснота не реалізувалася б сама по собі, аби її не мали в своєму серці конкретні люди.

Семенькова Р.М.,
завідуюча медсестрин-
ським відділенням

Медичні сестри є важливою, необхідною та найпоширенішою ланкою системи охорони здоров'я.

Медсестринське відділення було організовано при школі медичних сестер в 1935 році. Перший набір студентів складав 34 особи. За період з 1937р. по 2010р. медсестринське відділення закінчили 6920 чоловік, з них 684 отримали диплом з відзнакою. Медсестринське відділення Олександрійського медичного училища є найбільш чисельним. Завданням медсестринського відділення є підготовка спеціалістів, які органічно поєднують високий професіоналізм, гуманність та милосердя, комплексний всебічний догляд за пацієнтами і полегшення їх страждань, відновлення здоров'я і реабілітацію, сприяння зміцненню здоров'я і попередженню захворювань, готовність цілком віддати себе обраній професії.

Семенькова Р.М. з куратором
групи Хорольським О.В.

20 років відділення очолює Семенькова Раїса Миколаївна - викладач першої кваліфікаційної категорії, людина праце- любна, творча. Вона велику увагу приділяє організації та керівництву навчальним процесом у групах, сис- тематично організовує заходи, спрямовані на підвищення рівня знань студентів, активно спів- працює з батьками та кураторами груп. Семенькова Р.М., завідуюча медсестринським відділенням Семенькова Р.М. з куратором групи Хорольським О.В.

Свої знання, вміння та досвід студентам училища передають випускники медсестринського відділення Баленко Л.М. - викладач основ медсестринства вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист; Чуприна О.С. - викладач хірургії вищої категорії; Коломацька Т.В. - викладач основ медсестринства вищої кваліфікаційної категорії; Полоз О.А.- викладач основ медсестринства першої кваліфікаційної категорії та ін.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович (050)5150605
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
(068)9100913
(066)9660413
секретар: (066)0534637
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413