Друк

Циклова комісія фізичного виховання

Метою циклової комісії фізичного виховання є формування у студентів фізичного, морального і психологічного здоров’я, усвідомленої потреби у фізичному вдосконаленні, пропагування здорового способу життя. Фізичне виховання реалізується цикловою комісією через фізичну підготовку, спортивне тренування, самостійні заняття та участь у масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах.

Розроблена викладачами циклової комісії система фізичного виховання студентів училища будується на принципах індивідуального, диференційного підходу та забезпечує психофізичну готовність майбутніх спеціалістів до професійної діяльності.

img1

Циклову комісію фізичного виховання очолює Тємніков Володимир Миколайович - викладач фізичного виховання першої кваліфікаційної категорії, тренер другої категорії. Голова циклової комісії багато уваги приділяє створенню відповідної документації, вдосконаленню якості роботи викладачів, обміну досвідом роботи циклової комісії з методичним об’єднанням фізичного виховання регіону.

До складу циклової комісії відносяться викладачі:
Лаврик В.Є. – викладач фізичного виховання вищої кваліфікаційної категорії;
Зіненко О.М. – викладач фізичного виховання першої кваліфікаційної категорії;
Барилюк О.В. – викладач фізичного виховання першої кваліфікаційної категорії.
Стовба І.Ю. – викладач фізичного виховання.

img2

В різні роки на цикловій комісії працювали Скалига А.О., Репенько О.Ф., Башликова К.Д., Бендеров Д.Х., Горбенко О.С., Ковтун С.Л., Бабій Д.Л. та ін.

Тривалий час циклову комісію фізичного виховання очолювали Репенько О.Ф. та Лаврик В.Є.

Викладачами циклової комісії фізичного вихованя організовані секції з плавання, настільного тенісу, волейболу, шашок, баскетболу, шахів, міні- футболу, легкої атлетики.

З метою виховання морально-вольових якостей та пропаганди здорового способу життя циклова комісія щорічно проводить День Здоров’я.

Команда медичного училища в спортивних змаганнях серед середніх навчальних закладів м.Олександрії займає почесне третє місце. В індивідуальному заліку з плавання на протязі багатьох років займали перші місця студенти Бутова Т., Мамай Д., Гуськов Т., Білик О. та ін.

Команда шахістів училища добре відома в місті. За зайняті перші місця з шахів на спартакіадах команда училища неодноразово нагороджувалася грамотами міського голови. Кращими в команді є Мансиров А., Григор’єва А., Зеленокур В.

img3

Студент фельдшерського відділення Філатов В. встановив рекорд по підніманню гирі на міській спартакіаді 2009 року.

Викладачі циклової комісії залучають до роботи в секціях не тільки студентів, а й викладачів училища.

Сьогодні училище пишається спортивними здобутками викладача епідеміології першої кваліфікаційної категорії Овчаренка Валерія Павловича – майстра спорту України з шахів з 2003 року. Валерій Павлович неодноразово приймав участь у фінальних змаганнях першості України з шахів, де займав призові місця. Він є триразовим чемпіоном України з шахів, має 3 золоті і 2 срібні медалі.

Овчаренко В.П. – постійний переможець обласних та міських змагань з шахів.

В 2010 році на обласній спартакіаді, організованій профспілкою медичних працівників, викладач фізичного виховання Барилюк О.В. зайняла перше місце з шахів.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста викладачі циклової комісії фізичного виховання неодноразово нагороджені Почесними грамотами міського голови та адміністрації училища.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія,
Кіровоградська область, 28000
тел. (05235) 4-01-26, 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.