Друк

Циклова комісія хірургічних дисциплін

Циклову комісію понад тридцять років очолює Лопушняк Микола Іванович - викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист, відмінник охорони здоров’я. Він спрямовує роботу викладачів циклової комісії на удосконалення навчально-виховного процесу, впровадження інноваційних технологій навчання, підвищення якості та ефективності практичного навчання як основного способу формування професійної майстерності студентів.

img1

До складу циклової комісії відносяться викладачі:
Бойко М.С. – викладач ВМП вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист;
Власенко А.В. – викладач акушерства та гінекології вищої кваліфікаційної категорії;
Чуприна О.С. – викладач хірургії вищої кваліфікаційної категорії;
Яковенко В.А. – викладач хірургії другої кваліфікаційної категорії;
Плевако С.В. – викладач ВМП першої кваліфікаційної категорії;
Грачова О.І. – викладач медсестринства в офтальмології першої кваліфікаційної категорії;
Фісан Л.М. – викладач медсестринства в офтальмології другої кваліфікаційної категорії;
Щербина Л.С. – викладач акушерства, лікар вищої кваліфікаційної категорії – тривалий час очолювала пологове відділення ОЦМЛ.

У різні роки в цикловій комісії працювали такі відомі лікарі як Осмоловський Ю.В., Лозинська З.М., кандидат медичних наук Бузаньова Н.І., Дорош Л.І., Пономаренко Д.Ф., Цитовська Л.В., Брикульський О.В., Джус М.М. та ін.

img2

В процесі викладання таких дисциплін як хірургія, медсестринство в хірургії, акушерство та гінекологія, медсестринство в акушерстві та гінекології, медсестринство в офтальмології, медсестринство в отоларингології, медсестринство в онкології, очні хвороби, хвороби вуха, горла і носа, планування сім'ї, основи анестезіології і реаніматології, соціальна та медична реанімація, викладачі ЦК приділяють велику увагу активізації пізнавальної діяльності студентів, формуванню творчої особистості майбутнього медичного працівника.

Викладачі постійно впроваджують в навчальний процес нові інформаційні технології, електронні варіанти навчально-методичної і наукової інформації, творчо підходять до використання відеоматеріалів. Зусиллями викладача Яковенка В.А. створена значна частина відеотеки училища. Викладач Щербина Л.С. на практичному занятті з акушерства Голова ЦК Лопушняк М.І. проводить засідання циклової комісії.

img3У різні роки в цикловій комісії працювали такі відомі лікарі як Осмоловський Ю.В., Лозинська З.М., кандидат медичних наук Бузаньова Н.І., Дорош Л.І., Пономаренко Д.Ф., Цитовська Л.В., Брикульський О.В., Джус М.М. та ін.

Викладач Цитовська Л.В. є автором підручника «Керівництво до практичних занять з хірургії», Лопушняк М.І. підготував посібники «Практичні навички з фізіотерапії в алгоритмах», «Посібник з лікувального масажу».

Працюють гуртки: хірургічний, який очолює Чуприна О.С. та акушерсько-гінекологічний, який очолює Власенко А.В.

Щорічно проводиться декада циклової комісії, відкриті практичні заняття, конференції за участю провідних фахівців лікувально-профілактичних закладів міста та району.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413