Друк

Циклова комісія суспільно-економічних та гуманітарних дисциплін

Циклова комісія суспільно-економічних та гуманітарних дисциплін займає важливе місце в навчально-виховному процесі. Сьогодні комісія працює над проблемою «Використання сучасних форм і методів навчання під час викладання суспільно-економічних та гуманітарних дисциплін».

Всі заняття проводяться за лекційно-семінарським методом.

Робота циклової комісії спрямована на розвиток науково- дослідницьких здібностей студентів під час навчання та позааудиторної роботи, на пошук та удосконалення творчої активності.

Очолює циклову комісію Кранг О.В. – викладач філософії, основ економічної теорії вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. Ольга Василівна багаторічною, наполегливою, цілеспрямованою, творчою працею сприяє становленню авторитету циклової комісії суспільно- економічних та гуманітарних дисциплін. Стиль її роботи позначений умінням підтримувати ініціативу викладачів, які впроваджують у навчальний процес інноваційні технології, активні і нестандартні форми і методи навчання, розвивають самостійність та критичність мислення студентів.

До складу циклової комісії належать викладачі:
Васильєва Л.А. - викладач іноземної мови вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист;
Семенькова Р.М. - викладач правознавства та соціології першої кваліфікаційної категорії;
Глушко С.В. - викладач німецької мови першої кваліфікаційної категорії;
Сергієнко Н.О. - викладач культурології першої кваліфікаційної категорії;
Хлівна Т.С. - викладач іноземної мови другої кваліфікаційної категорії;
Дудник Л.Л. - викладач іноземної мови другої кваліфікаційної категорії;
Вожлакова О.С. - викладач іноземної мови;
Рижук Л.Ф. - викладач української мови вищої кваліфікаційної категорії.

Кранг О.В. – керівник музею історії училища. Під її керівництвом рада музею проводить пошуково-дослідницьку роботу «Династії медиків Олександрійського медичного училища». Працюючи над удосконаленням навчально-методичного комплексу, викладач створила електронні підручники з основ економічної теорії та філософії.

Васильєва Л.А. за час роботи пройшла шлях від керівника навчальної групи до завідуючої відділенням. В своєму методичному доробку має професійно-орієнтовані посібники з іноземної мови для студентів фельдшерського, медсестринського та зуботехнічного відділень.

Дуже багато уваги приділяє формуванню морально- етичних рис медичного працівника.

Семенькова Р.М. обіймає посаду завідуючої медсестринським відділенням. Багато уваги приділяє правовому вихованню студентів. Щорічно проводить місячник правових знань.

Глушко С.В. створила навчальні посібники з німецької Голова ЦК Кранг О.В. проводить засідання циклової комісії Практичне заняття з іноземної мови для студентів акушерського та зуботехнічного факультетів. Під час проведення позааудиторних заходів вивчає зі студентами культуру, історію медицини та життя і досягнення великих медиків Німеччини.

Дудник Л.Л. постійно поповнює навчально-методичний комплекс з предмету, оформила кабінет іноземної мови, який відповідає сучасним вимогам. Сергієнко Н.О. працює над формуванням у студентів естетичної свідомості, високих моральних якостей медичного працівника. Бере участь в роботі міського та регіонального методичних об’єднань викладачів.

Хлівна Т.С. працює зі студентами над поглибленим вивченням англійської мови, багато уваги приділяє індивідуальній роботі.

Значний вклад в здобутки циклової комісії внесла викладач культурології та світової літератури вищої кваліфікаційної категорії Мельник Валентина Володимирівна.

Мельник В.В. започаткувала на цикловій комісії проведення бінарних занять, занять з використанням нетрадиційних форм та методів навчання. Видала посібник сценаріїв для позааудиторної роботи. Тривалий час очолювала циклову комісію загальноосвітніх дисциплін. Завдяки зусиллям Валентини Володимирівни створено музей училища.

Більше 25 років працювала в училищі викладачем історії та суспільствознавства Статілко О.Н., відомий в місті педагог. Зусиллями Статілко О.Н. була створена циклова комісія суспільних та гуманітарних дисциплін.

Викладач Сергієнко Н.О. проводить заняття з культурології Регіональний захід " Г. Сковорода - філософ, порадник і народний мудрець"

Ольга Никифорівна запровадила в училищі лекційно-семінарський метод викладання. Більше десяти років очолювала міську спілку лекторів.

Як учасник Великої Вітчизняної війни, Статілко О.Н. нагороджена медаллю «За доблесну працю в роки Великої Вітчизняної війни». За значний особистий внесок в розвиток освіти та з нагоди 100-річчя з Дня народження В.І.Леніна Статілко О.Н. була нагороджена медаллю «За доблесну працю».

Тривалий час циклову комісію суспільних дисциплін очолювали викладач основ філософських знань Кіпніс К. М., викладач історії та суспільствознавства Данилко С.С. В різні роки на цикловій комісії працювали Сташевська О.Ф., Маєтна Н.М., Жарій Н.Н., Бугайченко С.А., Козенко В.В., Івашків М.М.

Лише за умови чіткого розуміння процесу управління цикловою комісією, здійснюючи комплексний і систематичний підхід до організації її роботи, можна бути впевненим, що саме циклова комісія є осередком, який забезпечує підготовку майбутніх фахівців, що здатні працювати в сучасних соціально-економічних умовах.

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Керівник: Сергієнко Наталія Олександрівна
                    +380 63 827 46 74
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Олефіренко Ірина Валеріївна
                    +380 50 909-96-85
                    +380 68 372-73-74
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413