Друк

Списки зарахованих на 2021-2022н.р.

Списки зарахованих на I курс за регіональним замовленням

Сестринська справа (11 класів)
За квотою-1
1. Гайдар Ельвіра Олександрівна
За конкурсом балів
1. Безверха Надія Олександрівна
2. Дуженкова Дарія Вікторівна
3. Єпіфанцева Аделаїда Сергіївна
4. Заблоцька Влада Ігорівна
5. Канатенко Анна Віталіївна
6. Онищук Вікторія Вікторівна
7. Пісьменнікова Дарія Валеріївна
8. Секретарюк Аліна Володимірівна
9. Собко Валерія Валеріївна

Лікувальна справа (11 класів)
За конкурсом балів
1. Баланенко Каміла Олександрівна
2. Гордієнко Марина Вікторівна
3. Градицький Едуард Віталійович
4. Дзюба Анастасія Василівна
5. Клименчук Дар’я Максимівна
6. Кульбій Станіслав Олегович
7. Нікітіна Дар’я Сергіївна
8. Остроушко Дар’я Анатоліївна
9. Пилипенко Світлана Олександрівна
10.Рудьєв Олексій Павлович

Акушерська справа (11 класів)
За квотою-1
1. Марків Тетяна Олександрівна
За конкурсом балів
1. Бакуменко Анна Русланівна
2. Нещадіна Мирослава Сергіївна
3. Пушкова Крістіна Віталіївна
4. Пушкова Каріна Віталіївна

Сестринська справа (база 9 класів):
За квотою-1
1. Гайдай Олександра Юріївна
2. Ясниченко Марія Володимирівна
За конкурсом балів
1. Ангурець Роза Вікторівна
2. Бабенко Аліна Павлівна
3. Біджакова Валерія Денисівна
4. Борисова Наталія Олегівна
5. Валєнтович Олександра Ігорівна
6. Вєтров Євген Юрійович
7. Волощук Діана Романівна
8. Грозав Анастасія Олександрівна
9. Качур Єлизавета Валентинівна
10 Климчук Катерина Сергіївна
11 Коновалова Анастасія Андріївна
12 Магей Юлія Анатоліївна
13 Мірошніченко Владислав Володимирович
14 Поліщук Марина Олегівна
15 Прус Анастасія Андріївна
16 Сагайдак Карина Сергіївна
17 Сушина Дар’я Володимирівна
18 Торба Валерія Володимирівна

Списки зарахованих на I курс на комерційну форму навчання

Сестринська справа (11 класів)
1. Зарубіна Карина Олексіївна
2. Кузьміч Софія Юріївна
3. Стеба Юлія Сергіївна

Стоматологія ортопедична (11 класів)
1. Бондарев Андрій Андрійович
2. Волошин Ярослав Сергійович
3. Воронова Тетяна Олександрівна
4. Герасименко Сергій Олександрович
5. Крупа Анна Андріївна
6. Крутофалова Анастасія Олегівна
7. Нарчук Ілля Юрійович
8. Нішанова Валерія Юріївна
9. Палярус Борис Ігорович
10 Плющ Олена Павлівна
11 Романенко Анастасія Юріївна
12 Сімачова Єлізавета Юріївна
13 Сорокіна Марія Євгенівна
14 Степчук Максим Андрійович
15 Шведов Владислав Віталійович
16 Шепель Максим Ігорович

Сестринська справа (9 класів)
1 Абовян Маріам Араіківна
2 Абрамкіна Айжан Олегівна
3 Андреєва Єлизавета Євгенівна
4 Арутюнян Осанна Вагеївна
5 Бурлака Дарія Юріївна
6 Бурлаченко Валерія Романівна
7 Валько Валерія Максимівна
8 Васіна Катерина Олександрівна
9 Вокшина Марія Максимівна
10 Галаган Катерина Олегівна
11 Гарець Каріна Євгенівна
12 Головко Каріна Миколаївна
13 Грінченко Андрій Володимирович
14 Гуржій Вікторія Сергіївна
15 Ємельянова Софія Станіславівна
16 Журило Ольга Сергіївна
17 Клименко Владислав Сергійович
18 Кліментенко Євгенія Андріївна
19 Коломієць Тетяна Олександрівна
20 Кулибаба Ангеліна Сергіївна
21 Кулик Анна Сергіївна
22 Лахтіна Тетяна Володимирівна
23 Лисенко Павло Олександрович
24 Нікуліна Залата Сергіївна
25 Нішта Дарія Вадимівна
26 Орлова Світала Миколаївна
27 Тарасенко Єлизавета Олегівна
28 Федорченко Дар’я Анатоліївна
29 Чепулянець Каріна Андріївна
30 Шкуратов Іван Володимирович

 

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович
                    +380 50 515-06-05
                    +380 5235 7-70-00
приймальна директора: +380 5235 7-70-10
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
                    +380 68 910-09-13
                    +380 66 966-04-13
 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413