Друк

Олександрійське медичне училище

boikoСучасна медицина на порозі XXI століття повинна мати випереджальний характер, бути відкритою системою, забезпечувати можливості для інтелектуального, фізичного і духовного розвитку людини. Ці загальні засади покладені в основу організації діяльності Олександрійського медичного училища - навчального закладу, який є структурною одиницею Охорони здоров'я України. За 80 років свого існування наш навчальний заклад випустив 12,5 тисяч молодших медичних працівників, які працюють в усіх регіонах України та за її межами. Сьогодні Олександрійське медичне училище здійснює підготовку за спеціальностями:

5.12010102 Сестринська справа
5.12010105 Акушерська справа
5.12010101 Лікувальна справа
5.12010106 Стоматологія ортопедична

Підготовка молодшого медичного спеціаліста в нашій країні проводиться згідно з вітчизняними традиціями медичної освіти з урахуванням напрямків її удосконалення, що намітились у світовій практиці.

Так, наприклад, з 2006 р. підготовка медичних сестер в училищі здійснюється за програмами Болонської конвенції. Для України Болонський процес відкриває широкі перспективи. Передусім, це нові можливості, які пов 'язані з перспективою входження до загальноєвропейського освітнього простору, а саме:
- визнання українських дипломів на міжнародному рівні;
- більша мобільність в Євро просторі для студентів і викладачів;
- конкурентоспроможність на європейському і світовому ринках праці

З метою досягнення високого рівня фахової підготовки в училищі функціонує 28 кабінетів та 15 лабораторій для практичних занять, обладнання яких відповідає сучасним вимогам. Крім того, заняття проводяться на базах медичних закладів міста та району. Студенти забезпечуються навчальною літературою на українській мові.
Навчання проводять талановиті педагоги та лікарі практичної охорони здоров'я, більшість яких має вищу та першу кваліфікаційні категорії.
Гармонійне поєднання багатьох складових частин підготовки молодшого спеціаліста в училищі - це не тільки оволодіння фундаментальними медичними (анатомія та фізіологія людини, загальна хімія та біохімія, мікробіологія, біофізика та ін.) та клінічними дисциплінами (терапія, хірургія, нервові, очні хвороби та ін), але і виховання молодої людини з високим загальноосвітнім рівнем.

Відділення

 • Зуботехнічне відділення

  Чумаченко В.І., завідуюча зуботехнічним відделенням В 1975 році перед адміністрацією Олександрійського медичного училища було поставлено завдання про відкриття зуботехнічного відділення. Необхідно було підготувати приміщення, обладнати їх, придбати зуботехнічне обладнання. Першим помічником директора в цій...

  Детальніше: Зуботехнічне відділення

 • Фельдшерсько-акушерське відділення

  Васильєва Л.А., завідуюча фельдшерсько- акушерським відділенням Фельдшерсько-акушерське відділення готує фахівців з двох спеціальностей: "Лікувальна справа" та "Акушерська справа". Більше десяти років очолює фельдшерсько- акушерське відділення викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист...

  Детальніше: Фельдшерсько-акушерське відділення

 • Медсестринське відділення

  Медична сестра... В цих словах втілено дуже багато. Невипадково ці слова мають зворушливий синонім - сестра милосердя. Милосердя - одна з найвищих людських чеснот. Так було і буде в усі часи. Милосердя рятувало тисячі життів і зневірених душ, піднімало людину над горем і розпачем, дарувало людині віру в...

  Детальніше: Медсестринське відділення

Додаткові спеціальності спеціальності поза навчальною програмою

Лікувальний масаж

На третьому курсі понад 50% студентів усіх спеціальностей відвідують курси "Лікувального масажу", по закінченні яких вони отримують свідоцтво про закінчення курсів лікувального масажу.
Під час відвідування курсів слухачі отримують знання з прийомів, видів і засобів масажу, вивчають механізм дії масажу на організм людини.

Детальніше...

Металокераміка

Металокераміка - це сучасна прогресивна технологія виготовлення незнімних протезів. За нею майбутнє! На цих курсах студенти зуботехнічного відділення випускних груп мають можливість здобувати теоретичні та практичні знання з металокераміки та прецизійного лиття.
Курси з металокераміки проводяться протягом 3-х місяців в останньому семестрі навчання випускних груп. Заняття проводять досвідчені викладачі вищої та І кваліфікаційних категорій, які одночасно працюють в приватних стоматологічних кабінетах і протезують пацієнтів металокерамічними зубними протезами.

Детальніше...

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович (050)5150605
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
(068)9100913
(066)9660413
секретар: (066)0534637
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413