Друк

Лікувальний масаж

На третьому курсі понад 50% студентів усіх спеціальностей відвідують курси "Лікувального масажу", по закінченні яких вони отримують свідоцтво про закінчення курсів лікувального масажу.
Під час відвідування курсів слухачі отримують знання з прийомів, видів і засобів масажу, вивчають механізм дії масажу на організм людини.

Студенти засвоюють практичні навички техніки загального масажу, масажу окремих ділянок тіла, особливості масажу в педіатрії, масажу дорослих людей, людей похилого та старечого віку. Вони вивчають основу масажних маніпуляцій при порушенні опорно-рухового апарату, центральної та периферичної нервової системи, серцево-судинної системи, органів травлення, вивчають методику спортивного, гігієнічного та косметологічного масажу.

Випускники медичного училища зможуть працювати масажистами в лікувальних закладах міста, в обслуговуванні футбольних команд, в профілакторіях, санаторіях, салонах косметологічного масажу, приватних масажних кабінетах нашого міста та інших регіонів України.

Право на заняття лікувальним масажем мають тільки медичні спеціалісти, ось чому курси лікувального масажу при медичному училищі дають можливість випускникам в подальшому володіти ще однією медичною спеціальністю.

Відділення

 • Зуботехнічне відділення

  Чумаченко В.І., завідуюча зуботехнічним відделенням В 1975 році перед адміністрацією Олександрійського медичного училища було поставлено завдання про відкриття зуботехнічного відділення. Необхідно було підготувати приміщення, обладнати їх, придбати зуботехнічне обладнання. Першим помічником директора в цій...

  Детальніше: Зуботехнічне відділення

 • Фельдшерсько-акушерське відділення

  Васильєва Л.А., завідуюча фельдшерсько- акушерським відділенням Фельдшерсько-акушерське відділення готує фахівців з двох спеціальностей: "Лікувальна справа" та "Акушерська справа". Більше десяти років очолює фельдшерсько- акушерське відділення викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист...

  Детальніше: Фельдшерсько-акушерське відділення

 • Медсестринське відділення

  Медична сестра... В цих словах втілено дуже багато. Невипадково ці слова мають зворушливий синонім - сестра милосердя. Милосердя - одна з найвищих людських чеснот. Так було і буде в усі часи. Милосердя рятувало тисячі життів і зневірених душ, піднімало людину над горем і розпачем, дарувало людині віру в...

  Детальніше: Медсестринське відділення

Додаткові спеціальності спеціальності поза навчальною програмою

Лікувальний масаж

На третьому курсі понад 50% студентів усіх спеціальностей відвідують курси "Лікувального масажу", по закінченні яких вони отримують свідоцтво про закінчення курсів лікувального масажу.
Під час відвідування курсів слухачі отримують знання з прийомів, видів і засобів масажу, вивчають механізм дії масажу на організм людини.

Детальніше...

Металокераміка

Металокераміка - це сучасна прогресивна технологія виготовлення незнімних протезів. За нею майбутнє! На цих курсах студенти зуботехнічного відділення випускних груп мають можливість здобувати теоретичні та практичні знання з металокераміки та прецизійного лиття.
Курси з металокераміки проводяться протягом 3-х місяців в останньому семестрі навчання випускних груп. Заняття проводять досвідчені викладачі вищої та І кваліфікаційних категорій, які одночасно працюють в приватних стоматологічних кабінетах і протезують пацієнтів металокерамічними зубними протезами.

Детальніше...

Контакти

вул. Шевченка, буд. 176, м. Олександрія, 
Кіровоградська область, 28000
 
Директор: Бойко Микола Сергійович (050)5150605
Відповідальний секретар приймальної комісії: 
Кранг Ольга Василівна
(068)9100913
(066)9660413
секретар: (066)0534637
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 689 100 913

+380 669 660 413